CO ŘEKLI O FOTOPUNCE?

Marie

Kdybych o tomto focení měla říct jen jednu větu, byla by to tato: "Byl to neskutečný zážitek od začátku do konce."

Fotím se velmi nerada, před objektivem se cítím nepřirozeně, nejistě, na sólo fotky málo žensky. A Verča to dokázala, konečně mám svoje fotky, které se mi líbí, na které se dívám pořád dokola. Je to proto, že se v nich opravdu vidím taková, jaká jsem, jaká bych chtěla být a ještě něco navíc. Celé focení byl neskutečný prožitek, spontánní, veselé, příjemné.

Těším se na další focení, tentokrát rodinné. Věřím, že Verča tu moji divokou smečku zkrotí a vytáhne !to! z nás.

Moc děkuji! 

Kateřina

Moje první focení s fotografkou - nepočítám legendární školkové a školní focení :D S Verčou jsem se cítila sebevědomě, to se mi před objektivem nestává, mnohem radši jsem za ním. Ona úplně šířila nadšení a já jsem si prostě hrála na modelku, žádná křeč, jen sranda a pohoda.

Jo a ještě odstaveček o focení našich dětí. Verča si s nimi nejdřív zalítala (fakt, měli křídla, tak to lítalo) po zahradě, a pak ani nevím, jak to udělala, ale výsledek je patrný hlavně na Honzovi - když doma řeknu "Honzo, fotím", zamračí se a zdrhne. Verča nám ho zkrotila, aspoň na těch fotkách.

Tereza

Naprosto skvělé focení!

Příjemná, uvolněná atmosféra a přirozené fotky plné smíchu! To vše je záruka focení s Veru. Navíc to moc dobře umí s dětmi, takže jsme si focení s malou moc a moc užily.

Michaela

Děkujeme Verče za jedno milé podzimní odpoledne, vstřícný přístup, a že i přes drobný deštík a zamračenou oblohu vykouzlila takové nádherné podzimní fotky do rodinného alba. Za nás můžeme jen doporučit! Nemusíte křečovitě pózovat, stačí si povídat, procházet se a užívat si přírody, čerstvého vzduchu a jeden druhého a zbytek nechat na ní.... 

Martina

Kdo se bojí focení, musí k Verunce.

Přirozené, nestrojené a hlavně zábavné.

Profesionalka s otevřeným srdcem!!

Monika

Verunka je opravdu neobyčejná fotografka. Málokdy v životě jsem si připadala tak krásná a přitom sama sebou.

Dokázala mě roztancovat na louce a místo křečovitého focení jsem byla nespoutanou vílou. Po porodu přijela k nám domů a zachytila nás naprosto přirozeně v těch nejcennějších okamžicích. 

Fotila nás již několikrát a často a ráda si fotky od ní znovu prohlížím. Pokaždé mě dojmou. Nejsou totiž uměle aranžované, na těch fotkách jsme to prostě my. Verča s každým cvaknutím spouště zachycuje emoce, přirozenost a lásku. 

Stokrát děkuji! Chceš to zažít taky?